რეგისტრაცია ოლიმპიადაზე
რეგისტრაცია
ამ ნომერზე უკვე არსებობს პირადი პროფილი. ოლიმპიადაზე დასარეგისტრირებლად შეიყვანე პაროლი
დაგავიწყდა პაროლი?
შემდეგი

  • გაიარე უფასო ონლაინ რეგისტრაცია;
  • მოემზადე პრეტესტირებით ოლიმპიადისთვის;
  • მოდი 27 მაისს და მიიღე 50 ოქროს ქულა მედლის  მოსაპოვებლად!

რეგისტრაცია

რჩეულთა ბანაკი 22 ივნისიდან იწყება


  • თუ გაქვს I, II ან III ხარისხის დიპლომი, მაშინ ეს ადგილი შენია!
  • სიახლე - დაემატა ინგლისურენოვანი ნაკადი!
  • ადგილების დაჯავშნა მთავრდება

მათემატიკის დამატებითი ტურის შედეგები


2018 წლის 8 ივნისს, გაზაფხულის სეზონის მათემატიკის ოლიმპიადის დამატებითი ტური ჩატარდა. მონაწილეებმა დაწერეს ძირითადი და სათადარიგო დავალებები. სათადარიგო დავალებების ქულები გამოიყენება მხოლოდ იმ შემთხვევაში, თუ ძირითადი დავალებების ქულები დაემთხვევა ერთმანეთს.

დამატებითი ტურით თითოეულ კლასში (ასაკობრივ ჯგუფში) 7 საუკეთესო შედეგის - გამარჯვებული შვიდეულები გამოვლინდნენ. კინგსი ულოცავს ყველა მონაწილეს დამსახურებულ გამარჯვებას!

 

შვიდეული სახელი, გვარი კლასი ძირითადი სათადარიგო II ტური I ტური
I ადგილი მათე მოსახლიშვილი 3 25 10 50 50
I ადგილი საბა მასლენიკოვი 3 25 10 50 50
II ადგილი ანდრია ქევხიშვილი 3 21 4 50 50
III ადგილი ალექსანდრე კაცია 3 20 10 50 50
შვიდეული ანი ბერუაშვილი 3 18 10 50 50
             
             
             
             
შვიდეული სახელი, გვარი კლასი ძირითადი სათადარიგო II ტური I ტური
I ადგილი ლაზარე ასათიანი 4 25 6 50 50
II ადგილი თიკა ელოშვილი 4 13 4 50 50
შვიდეული გიორგი ქურციკიძე 4 25 0 46 50
             
  ანდრია ჭელიძე 4 21 10 46 50
  გიორგი მაისურაძე 4 18 0 46 50
             
             
             
             
შვიდეული სახელი, გვარი კლასი ძირითადი სათადარიგო II ტური I ტური
შვიდეული ელენე ბაქანიძე 5 22 10 45 50
შვიდეული დათა დათაშვილი 5 21 10 45 50
შვიდეული გიორგი ბალანჩივაძე 5 21 10 45 50
             
             
             
შვიდეული სახელი, გვარი კლასი ძირითადი სათადარიგო II ტური I ტური
შვიდეული სანდრო სართანია 6 16 10 40 50
შვიდეული სანდრო კაპანაძე 6 16 10 40 50
             
  საბა არახამია 6 10 10 40 50
             
             
             
შვიდეული სახელი, გვარი კლასი ძირითადი სათადარიგო II ტური I ტური
I ადგილი ლალი ნოზაძე 7 25 10 50 50
II ადგილი დარია ბუჩნევა 7 21 10 50 50
II ადგილი თეკლა ჩაფიძე 7 21 10 50 50
III ადგილი გიორგი ელბაქიძე 7 12 10 50 50
             
             
             
შვიდეული სახელი, გვარი კლასი ძირითადი სათადარიგო II ტური I ტური
შვიდეული ელენე დანელიანი 10 19 10 35 50
             
             
  დიეგო ჩხარტიშვილი 10 16 6 35 50

იზრუნე მეგობარზე, ჩაწერე მისი ნომერი, რომ ისიც მოემზადოს ოლიმპიადისთვის