განრიგი

ქართული ენის ოლიმპიადის I ტური 20 ოქტომბერს ჩატარდება.

*I ტურში მონაწილეობა უფასოა.

განრიგი:


10:00 მე-3 კლასი; 

12:00 მე-4, მე-7, მე-10 კლასები; 

14:00 მე-2, მე-11, მე-12 კლასები; 

16:00 მე-5, მე-6, მე-8, მე-9 კლასები;




ჩატარების ადგილები:

ახალციხე - . ახალციხის N6 საჯარო სკოლა. მის: პეტრე იბერის N2

 

ბათუმი - . ბათუმი N4 საჯარო სკოლა, მის: პუშკინის N63

 

გარდაბანი - . გარდაბნის N3 საჯარო სკოლა, მის: ვაგზლის ქუჩა N2

 

გორი - ქალაქ გორის სახელმწიფო სასწავლო უნივერსიტეტის I კორპუსი. მის: ჭავჭავაძის N53

 

გურჯაანი - . გურჯაანის N2 საჯარო სკოლა. მის: გურამიშვილის N1

 

ზესტაფონი - . ზესტაფონის N2 საჯარო სკოლა. მის: წერეთლის . N4 

 

ზუგდიდი - . ზუგდიდის N2 საჯარო სკოლა. მის: გამსახურდი N9

 

თბილისი -

      ჩატარების ადგილი I - საქართველოს უნივერსიტეტი UG, მის: კოსტავას N77ა - უნდა გამოცხადდნენ მხოლოდ

გლდანი-ნაძალადევის რაიონის სკოლების (იხილეთ კატალოგი) მე-3 კლასის; მე-4, მე-7, მე-10 კლასების; მოსწავლეები.

      ჩატარების ადგილი II - საქართველოს ტექნიკური უნივერსიტეტის VI კორპუსი, მის: კოსტავას N77 - უნდა

გამოცხადდნენ ვაკე-საბურთალოს, ისანი-სამგორის, დიდუბე-ჩუღურეთის, ძველი თბილისისა და მთაწმინდა-კრწანისის რაიონის სკოლების მე-3 კლასის; მე-4, მე-7, მე-10 კლასების; მე-2, მე-11, მე-12 კლასების; მე-5, მე-6, მე-8, მე-9 კლასების;მოსწავლეები.

გაფრთხილება: ყველა მეორე კლასის მოსწავლე უნდა გამოცხადდეს საქართველოს ტექნიკური უნივერსიტეტის VI კორპუსთან, მის: კოსტავას N77 - მათი შესაბამისი განრიგის მიხედვით - განურჩევლად საცხოვრებელი ადგილისა

 

თელავი - . თელავის N4 საჯარო სკოლა. მის: ერეკლე II-ის გამზირი N19

 

მარტვილი - . მარტვილის N2 საჯარო სკოლა. მის: მშვიდობის N13

 

ოზურგეთი - . ოზურგეთის N2 საჯარო სკოლა. მის: გაბრიელ ეპისკოპოსის N9

 

რუსთავი - . რუსთავის N22 საჯარო სკოლა. მის: ქუთაისის უჩა N6

 

საგარეჯო - . საგარეჯოს N4 საჯარო სკოლა. მის: კოსტავას N1

 

სამტრედია . სამტრედიის N3 საჯარო სკოლა. მის: რესპუბლიკის N35

 

საჩხერე . საჩხერის N1 საჯარო სკოლა. მის: თამარ მეფის N11

 

სენაკი - . სენაკის N1 საჯარო სკოლა. მის: რუსთაველის N207

ფოთი - . ფოთის N2 საჯარო სკოლა. მის: . ჟვანიას N9

 

ქობულეთი - კოლეჯი “ახალი ტალღა“. მის: ქ.ქობულეთი, რუსთაველის N154

 

ქუთაისი - ანდრია რაზმაძის სახელობის . ქუთაისის N41 ფიზიკა-მათემატიკის სკოლა. მის: რუსთაველის N127

 

წალენჯიხა - ქ. წალენჯიხის N1 საჯარო სკოლა. მის: სალიას ქუჩა N1

 

ჭიათურა - . ჭიათურის N4 საჯარო სკოლა. მის: ნიკოპელის N14

 

ხაშური - . ხაშურის N6 საჯარო სკოლა, მის: ფალიაშვილის N10

გისურვებთ წარმატებას!